1
2
3
تغییرات در اداره کل دامپزشکی استان اردبیل با انتصاب " دکتر رحمان نجفی" به عنوان سرپرست جدید معاونت سلامت
 
با حکم دکتر مهدی فیضی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان ، استارت تغییرات در این اداره کل آغاز و دکتر رحمان نجفی به عنوان سرپرست جدید معاون سلامت منصوب شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1402-04-12 16:05

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان؛ در مراسم تودیع و معارفه که به همین مناسبت با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونین و روسای ادارات ستادی و فنی در سالن جلسات اداره کل برگزار شد سرپرست اداره کل دامپزشکی استان بر لزوم تغییر مدیران در هر سازمان و اداره ای تاکید کرد و با اشاره به اینکه این تغییرات موجب ایجاد پویایی و هم گرائی و هم سویی در مجموعه می شود گفت حضور نیروهای با انگیزه، تازه نفس، خوش فکر و کارآمد و با اراده برای خدمات رسانی مطلوب به مردم پویایی جدیدی در میان مجموعه مدیران سازمانی ایجاد خواهد کرد.


با حکم دکتر مهدی فیضی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان ، استارت تغییرات در این اداره کل آغاز و دکتر رحمان نجفی به عنوان سرپرست جدید معاونت سلامت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان؛ در مراسم تودیع و معارفه که به همین مناسبت با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونین و روسای ادارات ستادی و فنی در سالن جلسات اداره کل برگزار شد سرپرست اداره کل دامپزشکی استان بر لزوم تغییر مدیران در هر سازمان و اداره ای تاکید کرد و با اشاره به اینکه این تغییرات موجب ایجاد پویایی و هم گرائی و هم سویی در مجموعه می شود گفت حضور نیروهای با انگیزه، تازه نفس، خوش فکر و کارآمد و با اراده برای خدمات رسانی مطلوب به مردم پویایی جدیدی در میان مجموعه مدیران سازمانی ایجاد خواهد کرد.

دکتر مهدی فیضی با بیان اینکه بر خلاف تصور غلط در جامعه، تغییر در هر واحد و اداره ای به منزله نا کارآمدی و اثر گذاری نا مطلوب در حوزه مسئولیتی واحد ها نبوده بلکه به معنای ایجاد پویایی و تسریع حرکت برای رسیدن به اهداف و رسالت سازمانی است.

این مقام مسئول در پایان سخنانش خواستار تعامل، همکاری و هم افزایی واحد ها و ایجاد وحدت رویه به منظور پیشبرد و ارتقائ اهداف دامپزشکی شد و با اهدائ لوح سپاس از زحمات 34 ماهه دکتر جهانبخش خلفی زاده تشکر و دکتر رحمن نجفی را به عنوان سرپرست جدید معاونت سلامت معرفی کرد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

در این حکم انتصاب سرپرست جدید معاونت سلامت آمده است:

نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند و تعهد و شایستگی جنابعالی و به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی استان منصوب می شوید.

با توجه به نقش مهم معاونت سلامت در دستیابی به اهداف سازمانی انتظار دارد با استفاده بهینه از توانمندی نیروی انسانی متخصص و متعهد که سرمایه اصلی اداره کل محسوب می شوند، ضمن همکاری و تعامل با روسای ستادی و شهرستانها گام موثری در جهت اعتلاء و تحول و پویایی بردارید.

امید است با استعانت از درگاه رفیع و منیع ایزد منان و رعایت منشور اخلاقی در کنار همراهی و همدلی با سایر همکاران و دعای خیر حضرت بقیه ... (روحی له الفدا) پیروز و سربلند باشید.

گفتنی است دکتر نجفی رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی و معاونت سلامت را در کارنامه فعالیت خود دارد و پیش از این انتصاب به عنوان رئیس اداره طرح و برنامه مشغول فعالیت بود.

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای ایشان دارم. واقعا انسان وارسته ای هستن

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۶ تیر ۱۴۰۳
 
2024 - Jun - 26