1
2
3
فرصتی مغتنم برای سازمان دامپزشکی کشور؛
مدیر قبلی روابط عمومی سازمان دامپزشکی سکاندار مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی شد
 
با حکم وزیر جهاد کشاورزی، مدیر قبلی روابط عمومی سازمان دامپزشکی سکاندار مرکز روابط عمومی وزارت شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1402-04-11 06:22

به گزارش فاخته، محمدعلی نیکبخت وزیر جهادکشاورزی در حکمی دکتر فاطمه زارعان را به عنوان سرپرست مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی منصوب کرد.

زارعان، پیش از این به عنوان معاون روابط عمومی این وزارتخانه مشغول به خدمت بود و پیش از آن نیز به مدت 12 سال، در نقش مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، مدیریتی موفق را در این بخش اعمال کرد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

 پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی در این باره نوشت: وزیر جهادکشاورزی در حکمی دکتر فاطمه زارعان بنی‌اسدی را به عنوان سرپرست مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی منصوب کرد، به این ترتیب او اولین بانویی است که این مسئولیت را در این وزارتخانه بر عهده می‌گیرد.

محمدعلی نیکبخت در مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ضمن معارفه زارعان به عنوان سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، از تلاش‌های علیرضا رضازاده رئیس پیشین این مرکز تقدیر کرد.

وزیر جهادکشاورزی در این مراسم گفت: دکتر رضازاده برای خدمت در سنگری مهم‌تر، از مجموعه وزارت جدا شدند و البته روابط‌عمومی هم‌چنان به راهنمایی او نیازمند است.

وی افزود: با توجه به سوابق و تجربیات خانم زارعان و همکاری خانواده روابط‌عمومی کارها به نحو مطلوب پیش خواهد رفت و پشتیبانی وزیر بیش از پیش ادامه خواهد یافت.

نیکبخت در ادامه خاطرنشان کرد: رسانه در تعاملات امروز دنیا حرف اول را می‌زند و من نیز به اهمیت آن واقفم، به یقین روابط‌عمومی نقش مهندسی ارتباطات وزارت را بر عهده دارد و امیدوارم در این دوره با انسجام بیشتر بتوانیم وزارتی در تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم.

گفتنی است؛ فاطمه زارعان بنی‌اسدی پیش از این معاونت رسانه‌ای مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی را بر عهده داشت، مدیریت روابط‌عمومی سازمان دامپزشکی کشور و اقدامات و فعالیت‌های موثر رسانه‌ای از جمله سردبیری در رسانه‌های مختلف بخشی از مسئولیت‌های وی در طول ۲۵ سال حضور در عرصه‌های مختلف مدیریتی است.

پایگاه خبری تحلیلی فاخته، ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند دکتر رضا زاده، رئیس قبلی مرکز روابط عمومی وزارتخانه، این انتصاب را تبریک گفته و برای خانم دکتر زارعان، آرزوی توفیق روزافزون را دارد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

یک انتخاب خردمندانه
احسنت

This comment was minimized by the moderator on the site

درود بر جناب وزیر با این انتخاب دلنشین
طی سال های حضور ایشان در روابط عمومی سازمان دامپزشکی خاطرات خوبی از همکاری با خانم دکتر زارعان دارم که هیچ گاه بعد از ایشان تکرار نشد.

This comment was minimized by the moderator on the site

امیدواریم این انتخاب برای سازمان هم مفید باشد و انتخاب های دیگر آقای وزیر در سطوح کلان سازمان دامپزشکی کشور به نفع همه کارکنان این سازمان باشد.

This comment was minimized by the moderator on the site

خبر خوبی بود. خانم زارعان شایستگی چنین مقامی را دارند. به امید موفقیت ایشان

This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
تبریک فراوان جهت انتصاب سرکار خانم دکتر زارعان، خانم دکتر به شخصه فردی روشن فکر و دارای قابلیت های والا می باشد، آرزوی بهترین ها رو برای سرکار خانم دکتر زارعان دارم و این انتصاب هم به همه روابط عمومی های وزرات جهاد بخصوص همکاران عزیزم در...

با سلام
تبریک فراوان جهت انتصاب سرکار خانم دکتر زارعان، خانم دکتر به شخصه فردی روشن فکر و دارای قابلیت های والا می باشد، آرزوی بهترین ها رو برای سرکار خانم دکتر زارعان دارم و این انتصاب هم به همه روابط عمومی های وزرات جهاد بخصوص همکاران عزیزم در مجموعه روابط عمومی های سازمان دامپزشکی کشور مجدد تبریک گفته،
مسلما افرادی که با خانم دکتر کار کردن متوجه هستن ایشان چه گوهر نابی هم در زمینه اخلاقی و هم در زمینه کاری هستن.
ودر آخر امیدوارم که مدیر لایق تری رو بعنوان مسئول روابط عمومی ...... انتخاب نمایند.

ادامه
آخرین بار در تاریخ حدود 11 ماه قبل توسط فاخته نیوز ویرایش شد فاخته نیوز
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۶ تیر ۱۴۰۳
 
2024 - Jun - 26