1
2
3
کشتار آهوان کیش توسط سگ‌های ولگرد
 
محیط زیست کیش با انتشار تصاویر آهوانی که شب گذشته توسط سگ‌های ولگرد به قتل رسیده بودند، با ادبیاتی تند از بی‌مسئولیتی افرادی در نگهداری سگ در این جزیره انتقاد کرد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-06-01 10:41

به گزارش فاخته به نقل از کیشوندنیوز، محیط زیست کیش با انتشار تصاویر آهوانی که شب گذشته توسط سگ‌های ولگرد به قتل رسیده بودند، با ادبیاتی تند از بی‌مسئولیتی افراد در نگهداری سگ در این جزیره انتقاد کرد.

صفحه اینستاگرام منتسب به محیط زیست کیش با انتشار تصاویر این دو آهو، نوشت:

“این تصاویر دردناک رو بیشتر برای اون دسته از افراد بی وجدانی گذاشتیم که ببینن با ندانم کاری خودشون چه ظلمی در حق حیات وحش مظلوم میکنن. این دو بره آهو حدود دوماه پیش وقتی که مادرشون در اثر برخورد با ماشینهایی عبوری تلف میشه توسط محیط بانهای اداره محیط زیست به محل قرنطینه سایت لاکپشتها منتقل شدند تو این مدت دوماه روزانه پنج بار به صورت دستی شیر دهی می‌شدند

تا اینکه نیمه شب گذشته چهار قلاده سگ‌ولگرد در تاریکی شب وارد سایت میشن و پس از جویدن فنس قرنطینه جفتشون رو گاز میگیرن و خفه می‌کنن.

صحبت ما با اون انسان نماهایی هستش که برای تفریح خودشون سگ رو به محل کارگاه یا خونه میارن بعد که از پس هزینه هاش بر نمیان در حالی که عقیم نشده رهاش میکنن و سرانجام ماجرا چیزی جز وارد آوردن آسیب جبران ناپذیر به حیات وحش بیگناه نیست.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

شاید اون سگ بخاطر غریزه‌اش گناهی نداشته باشه ولی قطعا کسایی که مسبب این اتفاق هستند و به زیاد شدن جمعیت اونها دامن میزنن باید روزی در یک برهه از زندگیشون پاسخگو باشند چون خداوند نظاره گر همه اعمال ما انسانهاست”

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
 
2024 - Jul - 16